Оксана Ф.
@oksafka
Блог Все
Про те як я мало не видалилася з Surgebook. І чому я взагалі про це подумала.
Новости, Мысли вслух
26
5
207
Новости, Мысли вслух, Интересное
1
33
Нова книга
Новости, Интересное
2
16
Книги Все
Стихи Все
Мне бы только жить...
Громкая музыка на повторе, Чтобы на время забиться. Слёзы льются от безсилия. Хочу забыться, убежать в сны. Вот бы забрать в голубья крылья И улететь в пустыное место. Не слышать злобных слов. Не ощущят боли в сердце. Падаю, падаю в небеса. Пусть ловят облака. Когда же замкнется Петля времени смерти? В нежно белой бездне давно живу, По кругу годами блуждаю без сил. Сверху смотрят на меня мои палачи. Они постоянно носят железные маски. Для них я неправильная игрушка, Сломанная, никому не нужная И тёмная, как ночь без звёзд. Хочу убраться подальше от них. Падаю, падаю в небеса. Пусть ловят облака. Когда же замкнется Петля времени смерти? Вот бы забрать крылья в чорного орла И улететь в свой мир, в свою жизнь. Улететь от боли в тишину неба, Смотреть на землю и видеть сны И проснувшись ничего не потерять. Вырваться бы из клетки палачей. И тогда все эти Игроки окажутся Простой фигурой в моей игре. Любовь и ненависть переплелись. Всё это театр абсурда. Мне бы только жить. Жить. Отпустите меня! Неужели так много прошу? Падаю, падаю в небеса. Пусть ловят облака. Когда же замкнется Петля времени смерти?
4
0
269
Бал на палубі корабля
Ні вина, ні розкішних страв Тільки вода і та солона, брудна. Ні оркестру, ні почесних гостей На королівському балу в честь мене Без короля на палубі мого корабля. На свято кінця правління короля, Єдина запрошена, без виточеної сукні, Ти станцюєш віденський вальс, Станцюєш танго й балет голяка Одна на балу на палубі корабля. Ох, танцюй, танцюй до кінця, Поки наступний король не вбив, В конвульсіях на троні із кісток Колишніх королів та королев На балу в короля на палубі коробля. Колись і я сама себе запрошувала На королівський бал, на свято кінця. Навчилася танцювати вальс, балет. Сиділа на своєму троні короля На палубі вже свого корабля. Ти уже давно правиш замість мене Трохи практики і квікстеп станцюєш. Ще досі мій кінець короля святкуєш? Так подобається королівський бал Влаштований на палубі корабля? Ох, прав, прав до кінця, поки жива, Поки не настало твоє свято кінця Свято кінця правління короля Тоді інший король чи королева влаштує Новий бал без короля на палубі корабля.
15
1
582
Сховайся
Давай зіграємо в схованки? Зіграй, зіграй, зіграй зі мною! Ну же, сховайся від впливу мого. Бійся, ховайся за стіни широкі. Не потрібно ховати ні руки, ні ноги. Краще сховай свою душу білу. Від мене сховайся, гравець в життя Сховай своє серце м'яке, чисте. Я нестерпно хочу його шукати Щоб очорняти, розтрощяти. Страх, біль та смерть допоможуть Моя мила улюблена лялька. Давай зіграємо в схованки, Хоч в цьому сенсу і не має. Замки тобі не допоможуть, Укріплення, стіни чи бункер. Я будь-де відшукаю тебе. Від мене нікуди не сховатися В моєму ж порочному світі. Ти тільки малесенька фігурка, Ти - іграшка в моїх руках, Як і решта мільярдів людей.
10
4
266