GRUSHETSKA
@grushetska
Блог Все
Личное
3
4
26
New book
Новости
3
33
Подяка
Новости
8
40
Книги Все
Стихи Все
Ласка
Постій зі мною в тишині, вона така глибока і самотня, як ти і очі там твої, немов прихована безодня. Постій, не йди, побудь зі мною. Тебе чекаю вже давно, а ти мовчиш, утримуєш рукою і маниш, знову як на зло. І мого погляду вже досить, щоб ти потрапив в мою пастку, рукою гладив мої коси і проявляв до мене ласку.
8
2
192
Кімната
Ти заснеш і побачиш кімнату. В ній ще декілька інших дверей, де не видно нічого, лиш натовп всіх зустрічних тобою людей. Ти зайдеш у кімнату "кохання", де знайдеш там конкретну людину, що спричинить можливі страждання і запхає ножа тобі в спину. Ти зайдеш у кімнату "надія" і побачиш усі свої мрії, а також і того лиходія, що від заздрості скоро здуріє. Ти зайдеш у кімнату "віра", де чекає тебе чорна прірва. Там з'являється твоя міра, яка зовсім тобі не потрібна. У цих слів зовсім міри немає, і ці терміни будуть завжди. Хтось когось дуже палко кохає, той з надією спалить мости, інший з вірою вже засинає, і ти також життя обійди. Разом з цим.
11
4
248
Нехай заздрять
Та нехай вони заздрять, що я поруч з тобою. Обіймаю ніжно, торкаюсь рукою. Ти хоч знаєш із ким життя поєднаєш? Так коханий, зі мною, ти це добре знаєш. І нехай я наївна, боюсь глянуть у вічі, мовчу дуже часто, ховаюсь за плечі лиш твої, які рідні й такі дивовижні. Я не зможу без них і без тебе прожити. Та нехай вони заздрять, мені що до того. Ми не пара можливо для когось. І ми не такі, яких варто судити. Нехай для початку вчаться любити. Хіба виглядає так справжня любов? Ну звичайно! Коли ти божевільна, а він надзвичайно.
7
0
167