PRO
Ференіка Грушецька
@grushetska
Автор віршів і однієї книги (поки що) ;)
Блог Всі
Нова книга
Новини
3
39
Думки вголос
2
86
З поверненням!
Новини
7
4
139
Книги Всі
Вірші Всі
Не хочу
Я не хочу вагатися чи бути з тобою. Я не хочу боятися знову піти. Я не думаю серцем, а вже головою, І я бачу у нас зовсім різні світи. Я не хочу боятися твого відходу. Я не хочу мовчати, коли мені важко. Буває, не даєш ти мені аж проходу, А буває інколи тяжко. Я не хочу постійно себе заривати, Бо ти точно не будеш копáти. Я не хочу постійно в обличчя кричати, А ти будеш мовчати. Моя люба, вже досить мене убивати. Наша дружба вже майже на дні. Ти хотіла над мною лише тільки влади, А отримаєш це лише тільки в сні. Ти завжди розуміла де я навчаюсь, І як вмію тепер я читати людей, А тепер ти сама на це вже попалась, Тож, тепер можеш йти геть. Ти зі мною уже попрощалась, Я не буду тебе вже тримати. Ти була така мила спочатку, А тепер тебе не упізнати.
2
1
160
Тату, зараз йде війна...
Тату, зараз йде війна. Як добре, що цього ти вже не бачиш І спокою на сході вже нема, І люди за своїми плачуть. О шостій ранку я почула вибух. Бомбили, тату, аеропорт, То наш Франківськ, мені як рідний, І я відчула сильний дискомфорт. Та у Франківську зараз спокій, Ми засинаємо у ліжку, А решта всі біжать в підвали й погріб, Щоб пережити страшну нічку. Мені так боляче дивитись, Як інші, тату, помирають. Вони кричали нам "здаватись", А ми їх дружно слали на*уй. А голими руками наші люди Спиняють їхні всі гівняні танки. Всю Україну зимний лютий Так сильно зміг всіх об'єднати. Ці всі московські паразити Ще будуть довго відмиватись, За те, що вбили наших діток Вони будýть у пеклі всі каратись. Тату, зараз йде війна. У нас тут тихо, але так лячно. Вночі гудить сирена голосна Й не знати буде чи безпечно. 01.04.2022
6
0
191
Тіло без душі
Все тіло скручує від болю. Не можу допізна заснути. В один момент все хочу закінчи́ти, а в інший – швидко повернути. Морозить повністю все тіло, так хочеться до хрипоти кричати. Навіщо вмію так любити, навіщо вмію так кохати. Тепер болючі будуть всі вірші, і буду купу "штампувати", я хочу бути тілом без душі, і більше зовсім не страждати. Так вити хочеться від болю, бо все вже повністю розбито. Я хочу бути ще з тобою, але питання вже закрито.
6
0
164