PRO
Пепельная
@eleonora_vesta
Блог Все
Дышать
Новости, Личное, Цитаты
11
6
67
1. Стихи (Эволюция Автора)
Новости, Цитаты, Интересное
14
2
98
Смеюсь
Новости, Юмор
30
23
381
Книги Все
Стихи Все
Ревун
Стріляй в мої сльози, що тихо течуть по причалу. Хай падають мовчки у море. Мінуй весь мій біль. Розщепи у душі всі метали. Нехай перетворяться в зорі. Нехай розтікаються сріблом в холодній пучині, Виблискують місяцем в товщі. Бо я вийшла з дна, як Ревун до святині. Я вже не терпітиму довше. Я буду кричати, як сотні покинутих Богом. Із сумом таким, що зітре той маяк. Я стану для всіх кораблів некрологом. Мене не зупиниш. Ніяк. Я стану чудовиськом, чуєш сумний шепіт болі? Це я розриваюсь світилом в морських небесах. Із звуком усіх тих нескорених долі. Відчуй же усе, у моїх грозових голосах. Я та, хто закохана в шторм. Дивись же, я новий Ревун. Я зтру камінь в порох і більш не помолюсь на тебе. Тепер твій брехливий голос - примарний, холодний валун. Милуйся ж німий мій маяк на далеке, впокоєне небо.
7
2
77
Отпускаю только раз
Прикоснись губами нежно к сердцу, Ощути, что зла в нём не держу. Я открою лишь один раз дверцы. Если захотел уйти - я отпущу. И не буду обижаясь долго плакать, Каждый миг вгрызаясь в голос твой. Если хочется - иди. Читай по знакам. Я смолчу. Ты не услышишь голос мой. Уходи, мы - птицы ценим волю. Даже если после рухнем с высоты. Да, мне будет больно. Я не спорю. Только главное, чтоб был свободен ты.
31
10
218
Ось так закінчується світ
Ось так закінчується світ.  Не криком ні, скоріш прощанням.  Коли слова, як чорний дріт  Стискають вірність без вагання.  Коли немає в серці страху  Що ти залишишся пуста.  А є лиш море повне жаху  Від бачення що ти не та.  Від того що усе проходить  Роки і люди - йдуть на дно.  І той, хто зараз щось знаходить  Утратить все що створено. 
10
0
205