PRO
Юлия Богута
@eleonora_vesta
Божевілля від так мій звичайний стан
Блог Все
Колос, як реалії життя. (Коментувати не буду)
Новости, Мысли вслух
11
1
93
Странные мысли
Новости, Мысли вслух
23
31
408
Дополнительные материалы в книги
Вопросы, Новости
19
19
361
Книги Все
Стихи Все
Море
Море хвилюється раз. Море хвилюється два. Море хвилюється три. Сьогодні інакша я. Сьогодні, інакші слова. Сьогодні, інакший ти. А ще вчора, я просто сміялась, коли люди збивали нас з ніг. Я кидала каміння у воду, я ловила губами сніг, І не знала, що в світі існує ось такий не прикритий гріх, Коли наші кохані руйнують все що мають, заради втіх. І байдуже їм, що в тебе в серці, бо живуть вони тільки днем. Й доки ти божеволієш, плачеш - їхні зради не змити дощем. І не станеш ти цей бруд навіть спиртом, в не аипіжеш біль ножем. Ти впустила змію у груди. Ти впустила цей жах у едем. Як Титанік пливеш ти по хвилях, довіряєш йому життя. Він жбурляє тебе на схили і ти треш неначе сміття. Наче так, як якесь лахміття, і немає цьому вороття. Світ ділився на до та після ти палила свої почуття І холодна безодня прийняла твою душу таку, як та є. Навіть ні, бо ти нею стала. Стала морем, яке нічиє. Ти знесла свій маяк аж на сушу. Він тепер там гниє. Той хто хоче кохати - кохає. Кожен з нас тут шукає своє. І можливо так буде краще. Той хто нищив колись твій світ, Знищить знову його повір мені. Піромани не люблять лід. Той хто бреше, не скаже правду. Той хто любить , не звяже дріт. І у світі такого чимало. Все стабільно. І захід і схід.
15
2
52
Похована в твоїй душі
Навіки похована в твоїй душі. Так далеко, що ніхто не дістане. Так глибоко, що єдиний рушій- Це залізли руками у рани. Похоронена заживо в сірих очах. У безодні штормів й океанів Так надійно, що навіть страх, Не зруйнує наш світ титанів. Перетворена в лід і закопана в лаву, Що палає вогнем у тілах. Я навіки змертвіла. Я назавжди розтала. Я заквітчена в чорних вінках. Я до скону твоя. Я до смерті у то'бі. Я похована заживо в рідній душі. Я живу на землі, як дитина в утробі. Серед світу холодних дощів.
10
0
53
О сне
*** Засыпай, ленивый зад, Сон ведь не вернёшь назад. *** Спи пока не надоело. Недосып ведь гробит тело. *** Дрыхни, пока можешь спать, Завтра может не настать.
31
5
203