Сніданок з Едемом
@c_c
Рудиментальні ментально, психологічно неврівноважені, рішучі і переконливі тошнотікі
Блог Всі
2024 рік
Відгуки та рецензії, Думки вголос, Новини
1
93
Гумор, Думки вголос, Цитати
3
104
Єва кінець
Відгуки та рецензії, Особисте, Цікаве
2
329
Книги Всі
Вірші Всі
Коханці, кохаю, константа, кохання.
Я вибачаю зламані пальці, Вибачаю наркотики під ліжком у спальні Я вибачаю всіх твоїх коханців Кохаю, та знаю, що це хвороба. Для декого зраджувати норма, Але зрада в наших відносинах – константа. Я б міг поділитися догмою Та ти слухати не станеш. Я страждаю, але в коханні Очі сяють мов гірлянди Твоя простота мене заворожує Я заручник обставин.
0
0
92
Мене плескати в дитинстві не було кому…
Мене плескати у дитинстві не було кому, я наче пташка впавша з гнізда в чорну діру Я смаку молока не памʼятаю, мабуть ніколи й не куштував його. Під звуки метушливих вулиць яйце вилупилось і так появився я. Інші пташки відрізнялись наче в очах щось на кшталт пристрасті Дивовижно що є батьки що можуть тебе прийняти таким який ти є, а не заглядати тобі до носа чи ти раптом не захотів понюхати. Вічні допити, з усіх сторін хочуть тебе тр*хнути Я наче замкнений в дитячому таборі, Сховаюсь як вовк в овечій шкурі Серед цього рогатого табуну. Мені не сняться кольорові сни, Я не бачив в яку сторону йти За плечима несу посил Залишаючи сліди сірого попелу. Я народився без батьків Та мене любили чужі мені люди Врешті вони стануть рідними Та до цього часу я нароблю кучу біди, мені стидно. У кімнаті запах нікотинового диму, Аби хтось сказав мені Що я від цього не помру, Можливо б й кинув і почав в алкоголі тонути Життя набридло, я наче в пустині пугало. Якщо по суті - Мені не по розміру взуття, В цьому переконався я без помічі третіх осіб, Я наче уособлення кота якого утопили в річці, Його мрії недоступні для сірої мишки. Під звуки захлинання від передозування мого кращого друга Я знову беру ложку та нагріваю її над конфоркою Я віднаходжу в стані наркотичного спяніння свою Ultima Thule Смішно що щастя я можу відчути лише під білою дорогою.
2
0
147
Єва (кінець) 12
Без тебе в повітрі немає кисню Я рахую літери щоб підібрати правильні фразеологізми Щоб описати твою красу не хватить слів. З тобою роки йдуть як секунди. Ти зібрала моє серце як дитячий конструктор. Я поклоняюсь твоїй ніжності і беззахисному погляду. Що таке любов? - а дійсно Ми жили удвох і нам не вистачало місця. В ночі холод, ми в одному ліжку грілися. Будемо чесними - в мене було більше сили Та я так і не зміг кинути, Ти за нас обох це зробила. Тільки твій голос міг мене заспокоїти Я намотаю сиве волосся навколо сталевої голки Кохання палке, очі горять мов сухі палки. Я збитий з толку, останні слова - скоромовка Я не зміг розібрати слова, як і той складний пазл Моя тяжка іронія змішалась з твоїм провокаційним сарказмом Я би зараз не відмовився від напасу Досить потрапляти в пастки Чим вище лечу, тим болісніше буде впасти. А ти солодка всюди, мов пудра Дурна розмова - ти мудра. Якщо пішла для чого залишила куртку?
1
3
93