ANGELIKA
@bold_girl
Хто занадто чосто озирається назад, легко може перечепитися і впасти!)
Блог Все
@fact_day
Интересное, Новости, Разное
11
4
89
Новости
9
12
35
#МіфVSПравда
Мысли вслух, Интересное, Новости
12
4
34
Книги Все
Стихи Все
Просто кохання
Вiн хотiв бути кращим для неї, - Сонцем єдиним, створити Едем Але не Адамом, Залишити яблуко на його місці, - Не зривати, Її цінувати. Сльози її щоб горя не знали Лиш щастя і радість На її устах Щоб оченята її горіли теплом І лиш ранок залишався Найсильнішии злом - Коли поряд його нема, (Ковдра наодинці така холодна) Але ненадовго, адже посмішка її - мрія, Мрія що здійснилась... І більшого щастя у світі нема - Вона наче дитина поряд з ним, Ніжиться, горнеться до нього Як кошеня, посміхається... І більшого щастя у світі немає. Життя суцільна темрява коли вона сумна... .
18
1
431
Чого б я хотіла від тебе?
Я б присвятила тобі усю зиму На забутих вокзалах Ховала би наші сни На холодних світанках Готувала б тобі каву А пізньої ночі Чекала б з вечерею Я б віддала тобі Усе своє життя Не так щоб на вічність А так щоб із спогадами І можливо Десь там На покритій інієм вулиці Ти б віддав мені свої мрії Я б ділилась з тобою музикою Як наркотиком І ховалась б від світу У твоїх обіймах І злякавшись чужих перехожих Я б зірвалась у твоє місто Щоб ще хоч раз відчути твій запах Я б чекала тебе У будь - якому куточку світу Зібравши усю дівочу гордість І віддавши її вітру Я б писала тобі листи Навіть якщо Вони ніколи не прийдуть тобі І все Чого б я хотіла від тебе Щоб ти поправляв моє волосся перед сном. -------------- Посміхніться з фону мого вірша!) І частіше посміхайтеся!)
13
1
491
Думки в голові
Ех.. Ці думки які у голові кружляють... Не дають спокою. Не уявляєш що витворяють вони зі мною! Вони щораз тим дуще викрикують - "брехня це все". Чому вони є проти? Вони не знають ще тебе?! - Серце кричить "кохаю" сумнівів немає в цьому. А мозок ще невпевнений, шукає докази у всьому. Не пишеш цілий день, він вже думками грузить, що не любиш... Ну що ж ти робиш мозок??? Навіщо серце губиш??? - Ех.. Чому іде ця боротьба між розумом і відчуттям кохання??? Можливо знаю відповідь на це безвідповідне запитання. Проте... Не знаю... Трачу час намарно думаючи про оце! Навіщо це якщо я знаю, що люблю тебе!!!? -
12
0
563