Сашок
Как то жил Сашок в России А теперь в Аду живёт. Теперь Саша стал умнее И уехал в США. Заболел там ACB И скончался в Сомали. Рифмы нет, но и не надо. Жрите много шоколода.
2018-05-19 07:29:03
4
0
Похожие стихи
Все
Прощай
Разрушения огромная волна, совсем не за горами. Тяжёлые наступят времена, Сравнимые с похоронами. Была в тебя я влюблена, Ходили мы с тобой кругами. Но, настрадалась я сполна. Расстанемся с тобой врагами...
77
10
679
Дитинство
Минає час, минуло й літо, І тільки сум залишився в мені. Не повернутись вже в дитинство, У радості наповнені, чудові дні. Я пам'ятаю, як не переймалась Та навіть не гадала, що таке життя. Просто ляльками забавлялась, І не боялась небуття. Любити весь цей світ хотіла і літати, Та й так щоб суму і не знати. І насолоджувалась всім, що мала. Мене душа моя не переймала. Лиш мріями своїми я блукала, Чарівна музика кругом лунала. І сонечко світило лиш мені, Навіть коли були похмурі дні. І впало сонце за крайнебо, Настала темрява в душі моїй. І лиш зірки - останній вогник, Світили в океані мрій. Тепер блука душа моя лісами, Де вихід заблокований дивами, Які вбивають лиш мене. Я більш не хочу бачити сумне. Як птах над лабіринтом, Що заплутав шлях, літати. И крилами над горизонтом, Що розкинувсь на віки, махати. Та не боятись небуття, Того що новий день чекає. Лиш знову насолоджуватися життям, Яке дитинство моє знає.
61
3
7637