Мілена Мі
@_milenka_luk_
"Без причини жити–страх, А життя без урону–погоня. "
Блог Все
Вдячність
Новости, Мысли вслух, Личное
9
4
62
Вітаю із Великодніми святами)
Мысли вслух
7
41
Читаємо вірші українською!
Новости, Интересное
5
57
Стихи Все
Майбутнє..
Час летить дуже швидко, Ти не маєш сил зупинити. І буває так на світі, Що біжимо ми тільки вниз. Для нас всі двері відчинені, І не має меж ніде. Головне – відлічити, Вогонь і воду завжди. Ти один, як в пустелі, Тобі треба знайти джерело. І немає кінцю каруселі, Що обертається всім на зло... Тільки ти один зможеш точно, Знайти свій шлях у житті. І ти сам собі допоможеш, Бо ніхто не допоможе тобі. Ця драбина веде тільки вверх, Якщо ти хочеш туди. Досягти цілей своїх, Зможеш навіть в дощові дні. Слідуй мрії! Живи і твори! Знай, що все у житті прекрасно. І зрозумій, що ти головний, У своєму майбутньому ясному.
6
2
282
Історія (невдалого) кохання
Хотілося вам розповісти, Про досвід той гіркий. Бо так часто буває, Що кохання – не на віки. Ти любиш щиро, Відкриваєшься людині. Аж тут, коли повіяв багатства звук, Покинула його без мук. А ти сиди і не показуй, Що ти сумуєш і тремтиш. Чекаєш слушної хвилини, Лиш би побачитись на самоті. Вона крута, і вже давно тебе забула. Де ж ті слова, де клятви, що казала? Вона вже ладна лялькою для когось бути, Аби купатися у розкошах й похвалах. А ти життя свого не уявляєш, Без тої самої, що серце полонила. І все чекаєш ти, що все буде як завжди, Але ніщо у світі не буває вічним.
7
0
245
Кожен день - на перемотці...
Кожен день- на перемотці І ти ніби в німому кіно. І цей день на повторі, Вбиває тебе знов і знов. І так важко вбачати Одні й ті самі помилки. Вони повторюються доти, Доки не запам'ятаються на віки. Ти бачиш день... Коли життя твоє перевернулось. І ніби це все сон, Але ти наяву. Так страшно розуміти,що не скоро, Ці всі події проминуть. Звичайний день. Звичайні люди. Ніхто б подумати не міг... Що через декілька хвилин, Наступить час для перемотки. Не треба людям всім обробки. Вони без цього ледь живі. Цю матрицю не розірвати, Хоч дуже хочеться сказати... Все те, що наболіло дуже, Ти не розкажеш мені, друже. Віки ідуть, а ти не знаєш, Що в світі коється сьогодні. Для тебе перемотка - свято, Для тебе перемотка - сум.
10
0
324