Zha Mar
@ZhaMar2
Блог Все
Идея есть, сил нет
Личное, Нужна помощь, Мысли вслух
3
2
64
Идея фликс!
Новости, Нужна помощь, Интересное
2
50
Новости, Личное, Нужна помощь
3
7
49
Книги Все
Стихи Все
Бывали дни
Бывали дни, и были города, Шумел город и кричали коты. И радовала дождливая погода, Своим домашним приёмом теплоты. И звучали слова, и были чувства, И не поднималась ни на кого рука. Любовь была и очень жИва, И все счастливые пока. Бывали дни, ех, бывали города, Когда дождя мы терпеливо ждали, И думали, любовь ведь навсегда, А оказалось прогадали.
3
0
91
Підліткове кохання
А ми зривали квіти на світанні, А ми прокинулись найперші у селі! Ти зізнавався у курятнику в коханні. Нам заздрили навіть вчителі! Ми дозволяли собі, ба навіть більше, Ми щиро зізнавалися у злі. І з кожним днем, відкривався ти все цікавіше, А я бачила тебе навіть у млі. Цей світ був геть нам не потрібний, Ми думали, що світ - це тільки ми. Хоч яким ти був життям обідраний, Кохалися, бо були найкращими.
4
0
228
Весна
Сидиш, весняним ночами грієш душу, Сидиш, і бачиш як розквітає цвіт на яблуні. Як добре, в минуле вертатися не мушу, І все зосталося, неначе уві сні. Йдеш, і за тобою стежить зелений покрів. Йдеш, а хочеться бігти, стряхнути пил. Як добре, Бог створив весну для нервів, А тебе для відкриття вітрил. Лежиш, а серце дихає. Лежиш, і ти живий! Як добре, весна все приколихує, А ти ще сильний й молодий!
3
0
205