Julliana Gargat
@Yulka_23_love
В любові кожен стає поетом. ©Платон #випрями_спину
Блог Все
Новости, Мысли вслух, Личное
2
2
48
Емоційне вигоряння, або ще 2 тижні і свобода
Новости, Мысли вслух, Личное
3
2
32
Цікава знахідка у шафі...
Интересное, Личное, Разное
5
31
Книги Все
Стихи Все
Наш вогонь
Можна, Я цей момент залишу у пам'яті? Здається, Тільки зараз я відчуваю щастя. Можливо, Тільки біля 20-тки я зустріла його. Здається, Він торкнувся серця мого. Можна, Я тільки з ним і тільки у двох? Тихо, Будемо разом берегти наш вогонь!
7
0
184
Для найріднішої Мами
Моя найкраща, рідна, наймиліша Дорога моя Матуся! Дякую, що ви у мене є Мою любов до вас не описати простими словами, Та все ж я спробую це для Найріднішої у Світі МАМИ: Найкраща посмішка у світі, Найдобріше серце Й найтепліші руки. Життя для мене - це є Ви. Без вас ніхто Бо ви усе на світі! І подруга, і порадниця - Ви є для мене найкраща. Без вашої любові не уявляю себе. Дякую Богу і бабусі за Вас. Посміхайтесь частіше, Дуже сильно ЛЮБЛЮ Я ВАС!
5
0
280
Кохання молодого вівчара
Полониною якось посеред днини гуляв закоханий юнак, Мріяв про дівчину ім’я якої він не знав. Сині очі, чорні брови ще й посмішка хоть куди Припала ця гуцулка мила юнакові до душі. Тужно грав він на трембіті своїй отарі за якою наглядав, Награвав мелодію сумну й розповідав про свій жаль. Душа його страждала, бо кохання ще не знала Та серце вже палало немов пекельний жар. Щоночі сидів він під сосною Й на зоряне небо споглядав, Та не знав він, що зрадливі води Черемошу Заберуть до себе його гуцулку чарівну.
6
4
98