??
Мои глаза не видят страха, Я позабыла о любви, Мне хватит одного замаха Нож засадить в его груди. Я обещала быть жестокой, И слёз не лить по ерунде И чёрной кошкой синеокой Не оставлять себя в беде.
2019-05-28 11:27:50
2
0
Похожие стихи
Все
Несравненный
В тебя влюбилась, я снова на краю. Ты рядом ходишь, дышать перестаю. Дрожу или от страха или от любви, Меня своей любовью ты благослови. Себе под нос я каждый день твержу, Об этом никогда тебе не расскажу. Ты может не узнаешь даже про меня. От этого не перестану я любить тебя.
77
5
1365
Кохаю
Я впізнаю тебе серед тисячі лиць, І тихенько, крізь світ, побіжу, І нехай вже позаду мільйони столиць, А я в полі тебе обійму. Обійму і заплачу від щастя свого, Мабуть, більшість йому навіть заздрять, А мені вже давно на них все одно, І на те, що вони мені скажуть. Я, мій милий, єдиний, тобою живу, І в повітрі ловлю твої нотки, Я для тебе співаю і стрічку нову, Запишу у своєму блокноті. Ти малюєш мій сон із мільйону казок, У якому такі різні барви! Ти даруєш мені той рожевий бузок, А із ним, мов мереживо, чари. Від обійм, поцілунків твоїх я горю, Мов метелик над вогнищем синім, Боже мій, якби знав, як тебе я люблю, Якби знав, як без тебе я гину.
69
18
3495