Стефанія
@Rusanna_Vognuk
Настрій якийсь зелений #випрями_спину
Блог Все
...
Личное, Мысли вслух
5
4
39
Поет на замовлення
Мысли вслух
8
5
41
Разное
6
1
25
Стихи Все
А буває ти падаєш і...
Мені достатньо буде пелюсток. Троянди й конюшина, будь ласкавий. Так тепло спати серед зимового холоду, Від смерті не рятує навіть кава. А він приходить завжди – наш страшний і прекрасний. І, боячись розбитись, ми схвильовано видихаємо. Та буває, що ти падаєш і... Навіщо тоді втікати, розбиваючись об страхи ватяними ногами? Вогонь горить в скляних посудинах. Ми бились, але завжди засинаємо.
4
0
195
Вечорниці
Замикаю коло, загорілись свічки, Зашептали знаки, майоріють стрічки . Дзеркала то двері, бо вода - люстерко. Капці - ланцюжочком, сльози у відерко. Ланцюжок до серця, щоби не боліло, Залишай забутим своє смертне тіло. Зілля - понад стелю, всі думки на завтра. Хай панує сутінь, хай палає ватра. Все що чуєш - слухай, то тобі шепочуть. Все, що потаємне - під покровом ночі. Буде все як здавна, ми сьогодні жриці. Ти приходь ,подруго, та на вечорниці.
22
0
2666
Жива
Я зникну, розчинюсь, я- невидимка. Такі прості слова - "мене нема" Живу лишень гортаючи сторінки. Живу, коли у темряві сама. Вас тисячі, мільйони, ви - століття. Безсилі літери у легіонах слів Описували всі земні жахіття Кінець яким ще навіть не назрів. Я заблудилась в павутинні. І потопаючи в думках, все те, що сниться мені нині Давно вже бачила в книжках. Я зникну, розчинюсь, залишу серце, папір в чорнилі, за вікном туман. І згасне світло і підуть актори, Життя - не казка, казка - не обман.
26
6
1474