Стефанія
@Rusanna_Vognuk
Настрій якийсь зелений #випрями_спину
Блог Все
...
Личное, Мысли вслух
3
4
30
Поет на замовлення
Мысли вслух
9
5
39
Разное
7
2
24
Книги Все
Стихи Все
Вечорниці
Замикаю коло, загорілись свічки, Зашептали знаки, майоріють стрічки . Дзеркала то двері, бо вода - люстерко. Капці - ланцюжочком, сльози у відерко. Ланцюжок до серця, щоби не боліло, Залишай забутим своє смертне тіло. Зілля - понад стелю, всі думки на завтра. Хай панує сутінь, хай палає ватра. Все що чуєш - слухай, то тобі шепочуть. Все, що потаємне - під покровом ночі. Буде все як здавна, ми сьогодні жриці. Ти приходь ,подруго, та на вечорниці.
20
0
2494
Жива
Я зникну, розчинюсь, я- невидимка. Такі прості слова - "мене нема" Живу лишень гортаючи сторінки. Живу, коли у темряві сама. Вас тисячі, мільйони, ви - століття. Безсилі літери у легіонах слів Описували всі земні жахіття Кінець яким ще навіть не назрів. Я заблудилась в павутинні. І потопаючи в думках, все те, що сниться мені нині Давно вже бачила в книжках. Я зникну, розчинюсь, залишу серце, папір в чорнилі, за вікном туман. І згасне світло і підуть актори, Життя - не казка, казка - не обман.
24
7
1337
Ескізи
Забутий сон. Весняний цвіт. Твої цілунки. Вода небесна.Промінь крізь листок. Ключі у серці. Книжка у долонях. Відкриті двері всесвіту казок. Світанок. Воля. Сум. Червоні щоки. Тепло. Проміння. Свято сонця. Ніч. Небесний подих, діаманти, пір'я, крила. І ми з тобою в небі пліч-о-пліч.
13
3
480