Рифмовка...
Уже давно любовь не греет, Душа моя давно болеет Уже моё лицо стареет А голова, увы седеет... Уже давно одна скитаюсь, И возвратиться не пытаюсь Как улыбаться не стараюсь, Но только больше я печалюсь... Уже давно мне очень больно И плачу часто, произвольно И вспоминая нас невольно Но хватит все, с меня довольно!!! Тебя давно я не люблю, Как по покойнику скорблю Себя я этим загублю А может быть и окрылю!!!!
2020-03-07 18:00:52
9
0
Похожие стихи
Все
Дитинство
Минає час, минуло й літо, І тільки сум залишився в мені. Не повернутись вже в дитинство, У радості наповнені, чудові дні. Я пам'ятаю, як не переймалась Та навіть не гадала, що таке життя. Просто ляльками забавлялась, І не боялась небуття. Любити весь цей світ хотіла і літати, Та й так щоб суму і не знати. І насолоджувалась всім, що мала. Мене душа моя не переймала. Лиш мріями своїми я блукала, Чарівна музика кругом лунала. І сонечко світило лиш мені, Навіть коли були похмурі дні. І впало сонце за крайнебо, Настала темрява в душі моїй. І лиш зірки - останній вогник, Світили в океані мрій. Тепер блука душа моя лісами, Де вихід заблокований дивами, Які вбивають лиш мене. Я більш не хочу бачити сумне. Як птах над лабіринтом, Що заплутав шлях, літати. И крилами над горизонтом, Що розкинувсь на віки, махати. Та не боятись небуття, Того що новий день чекає. Лиш знову насолоджуватися життям, Яке дитинство моє знає.
63
3
9087
Не ищите объяснения ужасным людям
Не ищите объяснения ужасным людям, Их на белом свете не найти. Даже если обратитесь к словоблудам, Счастье Вам у них не обрести. Вот зачем, скажите, тратить время, И искать в содеянном предлог. Ни к чему тянуть чужое бремя. Кто, когда на это Вас обрёк? Вы поймите дорогие люди, Приведу пример я Вам простой. Цветом шоколад с говном один по сути, Только вкус, простите, не такой...
60
16
810