19
Мои слезы, никому не нужны, Мои страданья и боль никому не важны, Никто не поддержит, плечо не подставит А только масло в огонь подливают, Я умираю, не радуюсь жизни, И мне не хочется больше любить! Я так устала быть "железной леди" И делать вид, что броню мою не пробить!
2019-06-04 07:01:52
10
0
Похожие стихи
Все
Я напишу
Я напишу сегодня много писем, Тебе не вышлю ни одно. Я от тебя давно зависим, Расстаться всё же суждено. Я напишу о всех обидах, Что не сумел сказать в глаза. И не мечтаю о флюидах, Не жду, не верю в чудеса. Я напишу, сотру, сожгу, забуду, Устал с обидой в сердце жить. И даже, думать о тебе не буду, А вот душа, не прекратит любить...
69
19
870
Дитинство
Минає час, минуло й літо, І тільки сум залишився в мені. Не повернутись вже в дитинство, У радості наповнені, чудові дні. Я пам'ятаю, як не переймалась Та навіть не гадала, що таке життя. Просто ляльками забавлялась, І не боялась небуття. Любити весь цей світ хотіла і літати, Та й так щоб суму і не знати. І насолоджувалась всім, що мала. Мене душа моя не переймала. Лиш мріями своїми я блукала, Чарівна музика кругом лунала. І сонечко світило лиш мені, Навіть коли були похмурі дні. І впало сонце за крайнебо, Настала темрява в душі моїй. І лиш зірки - останній вогник, Світили в океані мрій. Тепер блука душа моя лісами, Де вихід заблокований дивами, Які вбивають лиш мене. Я більш не хочу бачити сумне. Як птах над лабіринтом, Що заплутав шлях, літати. И крилами над горизонтом, Що розкинувсь на віки, махати. Та не боятись небуття, Того що новий день чекає. Лиш знову насолоджуватися життям, Яке дитинство моє знає.
61
3
7953