Ода тебе...
Ты явился внезапно и резко. Ты- Словестник. Придумать ты смог. Мы общались с тобой беззаветно, Не наблюдая ни время, ни срок. Говорили часами и днями. Мы шутили, обижались порой. Все обиды, ведь мелочь в кармане. А купюры - поглубже зарой. Ты исчез на моё день рождение. Ты исчез и пропали те шутки. Испарился, ударив в смятение. Ты ушел, не оставляя мне и минутки.
2018-09-15 09:33:24
28
2
Комментарии
Упорядочить
  • По популярности
  • Сначала новые
  • По порядку
Показать все комментарии (2)
Ponchik_ 1
😢😢😢
Ответить
2019-01-08 20:13:55
1
Ferra Rybe
@Ponchik_ 1 так и живем(
Ответить
2019-01-08 20:16:48
Нравится
Похожие стихи
Все
To young noblemen
В життєвій круговерті змістів Відлуння райськіх голосів Не досягло моїх сонетів, Зачатих в лоні падших дів. Та незважаючи на грішність, Моє сумління, як митця, Не може залишитись чистим, Без ролі батька та чтеця: Порад натхненних для юнацтва: Щоб духом гартувалось панство, Не знало заздрощів і чванства І жило на засадах братства. Отож В житті тоді лиш буде прок, Це Вам порада і урок. Коли не зная іншій долі, Як підкорившись страсті' волі, Під двісті у Бориспіль мчаться, Щоб із німфенею кохаться Десь у Версалі чи Прево, Придбав шале, чи зняв шато. Кохання' щастям упиваться, З лихою долею не знаться, А жити так, як у кіно. Та позабути про майно. Ніяких не робити вкладень У банк міцний чи тайний складень, Грошей подовгу не тримати, І все що маєш витрачати. Кохати щедро, без образ. Без штучних і фальшивих фраз. Всю душу в пестощі вкладати. І тіло важко тренувати. Любові повністю віддаться - це мені бачиться, як щастя. Я вірю в рай у шалаші! ...нажаль у глибині душі. P.S. Без сумніву це послання, є парубочим аналогом опублікованого раніше вірша: " To young virgins" https://www.surgebook.com/boanerge/poem/to-young-virgins
50
22
243
ТЫ мне нужна
Ты мне нужна как воздух свежий, Хочу смотреть в твои глаза. И аромат вдыхать твой нежный, Взлетая выше в небеса. Ты мне нужна как солнца лучик, Согрей теплом души своей. И разгони улыбкой тучи, Мечты пленительной моей. Ты мне нужна как бодрость ветра, Чтоб новых жизни сил вдохнуть. Своей души я открываю недра, И в чувствах обретаю суть. Ты мне нужна как моря волны, Чтоб утонуть в любви вдвоём. Сердца пусть счастьем будут полны, В чудесный мир мы уплывём. Ты мне нужна как звёзд сиянье, В ночи чтоб озаряла путь. И есть заветное желанье, - Единственной моею будь!
58
7
21466