Тайна
Мы ещё не расстались, а я хочу видеть тебя снова. Я не могу забыть твой запах волос. Так хочется коснутся твоих губ. Буду любить тебя всегда, в тайне от всего мира. Ты как мимолетный летний дождь, пройдёшь и не взглянув уйдешь...
2018-05-13 18:25:28
6
0
Похожие стихи
Все
Я ухожу
Забудь, так будет лучше, Хоть были неразлучны, Нам места мало для двоих. *И голос грустный мой утих* Я ухожу, меня не остановишь. Зачем ужасно ты злословишь? Давно к словам твоим привыкла, От них, ведь, пропасть и возникла. Но не грусти, прошу, не надо. *Сказала фразу мрачновато* Не будь, любимый, ты плохим, Прощай и становись другим!
93
25
1028
І сиділи, курили
Ми сиділи і викурювали дні пачкáми, Вбивали їх пустими балачками Про погоду та інші нісенітниці. Годувалися казочками І давали обітниці. Ми сиділи і випивали. Чашка за чашкою З медом, ментолом, м'ятою чи ромашкою. І куштували пригорілі кекси, Що їх присипаючи насмішками, Виробляли рефлекси. Ми сиділи і малювали в календарі хрестики, Кілька аркушів перекреслили, Залишивши лише ту неділю, Щоб тих хвилин решту Ми ще так посиділи. І сиділи, курили, віддавали команди Аж поки опівніч не пробили куранти. І ми – дим, що розлетівся кімнатою. І наші старання увінчалися втратою Своєї кращої частини В полоні рутини.
58
19
2623