Ірина Ткаченко
@Irenalihyl
"Життя часом дивує, але в цілому жити добре."( c ) . Дякую за увагу 🙂♥️♥️♥️
Блог Все
50, 700, 302. Мотивація. Дякую вам, щиро дякую. ( Уривки пам'яті і Новий час).
Личное, Разное, Интересное
12
63
Уривки пам'яті 12 розділ вже в профайлі. Щасливого, радісного вам дня))).
Новости, Разное, Интересное
12
56
11 розділ ( Уривки пам'яті) вже на сторінці. Приємного читання і вдалого вечора))))))))).
Новости, Разное, Интересное
16
92
Книги Все
Стихи Все
Вірш: Моя любов.
Букет з троянд червоних поставлю я у вазу. Мій показник любові-один із них. Їх я не викинула у вікно. Не розлетілися вони на вітрові. Моя любов до тебе безмежна. Завжди тільки сльози щастя в очах моїх. Серце не болить від гострого слова. Воно лише співає від любові. Люблю тебе. Дуже я тебе люблю. Душа, хоч може і були там колись грозові хмари. Вір- лише сонце світить там тепер. Моя любов. Про неї можу багато ще всього тобі сказати. Та що там? Нехай весь світ знає , як я тебе люблю. Ірена Лішул.
15
6
73
Вірш: Обпечені ми полумям.
. Спекотний день. Ні , не від сонця ясного. Проміння сонячне давно тут не сяяло уже. Звук вибуху лунає. Обпечені ми полум’ям. Всі ми обпечені ним. Бачимо жовті, червоно- оранжеві тони. Обпечені ми. Серце біль проймає. Червоний колір в нім біжить. Вдивляємося в вогонь. Жовтий й помаранчевий тон. Обпечені ми полум’ям. За що? Навіщо? Запитаєте ви. Обпечені полум’ям всі ми були. Ірена Лішул.
21
6
330
Вірш: Моя муза- хто вона?
Темна ніч, яскравий день. Є хоча б найменша можливість- аркуш, олівець до рук, я творю. Звідки приходить натхнення? Що, примушує мене це усе робити? Відповідь. Однозначної відповіді я дати не можу. Моя муза- хто вона? Таємна дівчино, про тебе багато хто хоче дізнатись. Скажу напевно так: моя муза – різна вона. Яка саме буде сьогодні, та чи і буде взагалі?! Ця відповідь, невідома і мені. Моя муза- хто вона? Однозначної відповіді у мене нема. Ірена Лішул.
22
2
326