Ірина Ткаченко
@Irenalihyl
" Життя- навчання". Дякую вам за увагу ♥️♥️♥️
Блог Все
Другий розділ. Книга : Кривава мітка. Вже опубліковано. Приємного читання.
Новости, Разное, Интересное
10
86
Час пояснити.
Новости, Личное, Разное
11
1
106
Просто неймовірна пісня).
Новости
12
77
Книги Все
Стихи Все
Вірш: Як чорний лебідь.
Як чорний лебідь. Я немов цей птах. Нічні свічі. Ліхтарі, зорі. Над темною річкою вони кружляють. Серце робить тисячі ударів. Вино ігристе в бокалі заграє. Нічне небо. Мої таємниці. Твоїм губам я все відкрию. Всю правду, що я приховував від тебе, сьогодні я її прошепочу. Тисячі слів моїх. Як чорний лебідь над темною річкою мої думки літають. Зятагне в омут радісних подій. Мої і твої мрії здійсняться умить. Як лебідь. Як чорний лебідь. Лебідь і лебідка ми вдвох. І затишно мені і спокійно тобі. Як лебідь. Як чорний лебідь. Ірена Лішул. 2021 рік.
21
10
240
Вірш : Невідомість.
Чую стук серця. Вона мене лякає. Біль в мою душу і тіло вселяє. Ноги і руки не слухаються мене. В очах мій азарт помітний. Що мені робити ? Як мені бути? Дивний і чарівний для мене ,світе, ти є! Атака. Атака різностей. Невідомість. Ця невідомість. Лякатися мені, а може і ні. Невідомість- чаруюча і дивна ти. Ірена Лішул. 2021 рік.
18
5
199
Стих: Я выгляжу.
Смотрю на отражение свое. В глазах застывшие слезы. Я выгляжу таким жалким, оглядываясь на свою жизнь. Сердце мое боль пробирает. Руки к лицу я подниму. Пытаюсь я не плакать, но все напрасно. Все кажутся мне счастливы, а на душе моей мрак. Пустота в середине меня. Прощайте, кажется, навеки все мои мечты, все мои цели. Слезы градом полью. Не плакать я пытался. Моему отражению я скажу привет. Моему давно измученном отражению. Ирэна Лишул 2021 год.
25
5
208