PRO
Ірина Ткаченко
@Irenalihyl
🍵☕🍫
Блог Все
Ну якось так.
Личное, Разное, Мысли вслух
9
320
Цитата. Вони думали.
Цитаты, Разное, Мысли вслух
8
491
Ще одна цитата.
Цитаты, Разное, Мысли вслух
7
1
460
Книги Все
Стихи Все
Вірш: Не дозволимо!
Лютий. До весни було не довго. Так не повинно бути! Але так є. Прийшли страшні часи. Не побоюся, хоч і не хотілося б казати. Війна. До нас прийшла війна. Думали нас просто так зломити? Думали, що ми здамось? Та ми не зломились, не здались. Стали на захист ми. Усі хто могли. Не дамо захопити дім наший. Не дамо себе ображати! Ми народ єдиний. Не здамося! Не зломимося! Ніколи- ми. Разом- ми сила. І нікому не дозволимо чужому, правити на нашій землі. На нашій рідній Україні. Україна вперед!!! Ірена Лішул. ( 27 лютого 2022 року).
16
7
178
Вірш: Літня свічка.
Саме сонце її запалить. Тримаю я її обережно. До вечора вона горить і в ночі також. Чарівна, непроста. Літня пора нині. Цвіркуни співають. Співають нічні птахи. Горить, осяює мою оселю. Горить яскраво, не підводить. Олівець до рук візьму. Літо і її намалюю. Нічний час. Моя таємниця ти. Свічка, що запалило її саме сонце. Чарівні миті. Чарівний, літній час. Свічка. Непроста свічка. Ірена Лішул.
14
2
108
Вірш: Я самотній в сні і на яву.
Колише вітер траву. Підіймає моє волосся. На щоках сльози. Беззвучний я. Я мовчу. В сні і на яву. Я один. Я сам. Я самотній. Дощ з неба полив. Ступаю я по калюжам. Мелодія сумна лине. Мелодія серця мого. Скрипка сум грає. Душа мороком огорнута. Хотів би я - бути не самотнім. Та... Ніхто не хоче мене розуміти. Сяду я на мокру землю. Руки до обличчя піднесу. Очі заплющу. Самотній я повсюди. Я лишився сам. Я самотній. Самотній в сні і на яву. Мелодія. Сумна мелодія. Мелодія серця мого. Ірена Лішул 2022 рік.
17
4
177