@Princes_dina_❤❤
@Dinusik_43
Я всегда ищу в людях только хорошее. Плохое они сами покажут.
Блог Все
Новости
2
2
29
Новости
4
1
27
Книги Все
Стихи Все
Вірш про кохання
Ми зовсім різні з тобою, І маєм свою мету, Та залишатись собою немає часу я йду, Я йду назавжди від тебе, Я покидаю тебе, Не обіжайся на мене, Повір любила тебе, За все любила на світі, та зрозуміла одне, нам не судилось зустрітись, Но ми зустрілись і все..... Все,що було лиш між нами, Більше немає ніде, Ми тепер стали чужими.... Я йду від тебе а ти, Не розумієш що сталось, Та з часом все ти поймеш, "Тобі завдала я болю, Ти ненавидиш мене, Та несуди так суворо, Вибач як зможеш мене!" Ми розійдемось навіки, Ти непобачиш мене, Я незустрінусь з тобою, Ми тепер зовсім чужі. Спогадів більше немає, Я зруйнувала усе, "Я просто хотіла любові, Я просто хотіла тепла, Я бути хотіла з тобою, А в тебе все часу нема" Та знай я не люблю чекати, А може не вмію лише, Одне тобі хочу сказати "пробач"якщо зможеш мені!
3
2
504
Два плюс два
Мені на долоня Злетіли з хмаринки Дві білі сніжинки І ще дві сніжинки. А разом виходить Якась дивина- А разом виходить Краплина одна
6
1
509
На лижах
Сніги упали свіжі, Прослався білий шлях,- Візьму я бистрі лижі, Полину наче птах. Засніжена дорога Зникає десь у млі Коли б летіти змога На голубі шпилі. В далеку Верховину, Що мріє у півсні, У тиху половину, В Карпати чарівні!
6
1
523