Марго Форевер
@Born_In_Darkness
Письменник- це той, хто з нічого створює шедевр!
Блог Всі
Христос воскрес !
Думки вголос, Цитати, Цікаве
15
2
645
Forwarded from гриб із юґґота
Відгуки та рецензії, Гумор, Цитати
10
477
Трохи історично-георгафічного
Новини, Потрібна допомога, Цікаве
8
332
Книги Всі
Вірші Всі
Духовна боротьба
Ми зламані стаємо тоді, Коли втрачаємо упевненість в собі і в завтрашньому дні Й тоді коли надії полишаємо, А мрії відторгаємо. Духовна боротьба-драма поетична, Часто у вчинках буває не етична І слів не вистачить аби все сказати, Що на душі тій коїться описати.
8
0
246
Великдень
Звеселись! Скоро свято велике-то Пасха І прийде надія в життя, Весь біль і смуток піде. Ми знаємо Господа нашого Рятівника, Всюди і повсякчас Він твердиня моя! Вербна Неділя й Великдень час молитв, Нехай не буде ніяких битв, Промовимо в Небо і будемо почутими, Ступимо без гордині перед Ним роззутими. Я знаю: ніхто так не подбає про мене як Творець, Готую я на вечерю Йому млинець І чекаю приходу в гості з родиною за столом, В цей День всі турботи й страхи стануть сном.
8
0
155
Мотивація
Перестану я нити І почну для себе жити, Щоб серце ідеєю запалало, А тіло жар не полишало. Коли усе в тобі тремтить І в грудях солодко щемить, Тоді благодать ти приймаєш, Ти переможець і знову перемагаєш. Життя таке чудове і просторне Й ти знаходиш вихід як дитя проворне, Ти розумієш що і як робити, Не будеш про все обізнаність піздити, Просто підеш і світ покориш, Обійдеш всі пастки-хитра миш. Перед тобою всі можливості, Позаду докори й сумління, Передбачиш ти усі мінливості І відкриєш усім вміння. Вперед і не слухай злі язики, Вони не знають як жити-вони дураки.
11
0
136