Берніс Кірк
@Bernis_Kirk
Тепер ми тут. Сподіваюсь назавжди
Блог Все
З новими силами
Новости, Личное
7
154
Бесчеловечность
Мысли вслух, Вопросы
13
2
471
Чисто мой сон
Мысли вслух, Личное
6
4
163
Книги Все
Стихи Все
Пітьма
На серці так багато болю Не знаю куди мені йти На світло подивлюся знову І повернусь до темноти. Мені здається сил немає Йти по тій дорозі до гори Я бачу фініш, але знаю Що не зможу добігти Я так старалась бути тою, Хто знайде вихід в цій пітьмі Але програла я без бою Сдалась навіть без війни. Хто я, ти скажи мені Чи зможу знов тобі радіти Чи зможу з тобою говорити Дивитись в очі без глибини? Мені здається я програла Не зможу знову підвестись Хотілось би побачить руку На мене ти лиш подивись.
22
19
723
Нащо... оті сльози?
У сердці моїм горить лиш попіл, Там немає білше нічого. Навіщо живу я? Чому я дихаю? Здається просто марную повітря. Де знайти сили? Чом так гірко? Але на лиці лиш посмішка, прикро. Вона наче кам'яне вугілля, Форми ніколи для когось не змінить. Нащо тоді вночі оті сльози? Якщо нікому вони не потрібні? Коли всередині вже нічого немає, Але люди просто так усе це приймають. Скільки терпіти ті випробування, Що на долю мою випали разом? Я так втомилася, хочется плакати, Але стримую себе, ще трохи. Для кого ті сльозі, якщо поряд немає, Тих, кто колись був з тобою разом?
6
0
214
Надія
Пекельні мрії, про надію Живуть у серці моїм. Дивлюсь на світ очима людства І бачу диких лиш вовків. Колись були ягнатами малі А світ здавався дуже милим, Та загубили дущі ви свої Дивлячись на інших. Мені здавалось, що вони Знайти надію зможуть. Та загубили її у мглі У непроглядному тумані Де вже не видно, хто стоїть, А лиш один ти у обмані.
17
4
379