До встречи...
Твой нежный взгляд - на фокус линз, Вот мы за столиком: Я занимаю "сектор-приз" И спазм до коликов. Границы жизненных дорог Такие шаткие, Ах, как горчит кофейный грог... ...А губы сладкие Свой допивают дижестив С моих глоточками... До встречи...Но уже не здесь, А между строчками.
2020-06-12 18:00:53
61
6
Комментарии
Упорядочить
  • По популярности
  • Сначала новые
  • По порядку
Показать все комментарии (6)
AnniLisa
@Виктор В спасибо!😊
Ответить
2020-06-13 19:53:46
Нравится
Моя печаль
Чувствуется некая легкость во время прочтения, не знаю как описать словами, мелодично, ритмично
Ответить
2020-06-17 15:23:08
1
AnniLisa
@Моя печаль ох, спасибо за приятные слова!)😉
Ответить
2020-06-17 15:24:16
1
Похожие стихи
Все
Январские вечера
Я помню дни, тяжёлой бури Когда, уж пил, горячий чай, Да, те, любовные записки! Тебе по почте отправлял. И согревался я ответом, На твои тёплые слова - О том, что есть на белом свете, Душа, такая же, как я! Она не требует богатства, Желая только, мне добра! Мы влюблены и это явно, Нас согревало, в вечера!
62
10
337
Пóдрузі
Ти — моє сонце у похмурі дні, І без тебе всі веселощі будуть чужі. Ти — наче мій рятівник, А я — твій вірний захисник. Не кидай мене у часи сумні, Бо без тебе я буду на дні. Прошу́, ніколи не залишай мене одну, Адже без тебе я точно потону. Хто я без тебе? Напевно, мене просто нема... Розкажу я тобі про все із цього "листа". Постався до цього обережно і слушно, Щоб не подумала ти, що це, може, бездушно. Адже писала я ці рядки довго, І ти не посмій не побачити цього! Ми же ж з тобою змалку завжди були разом, І дружбу нашу не зруйнуєш навіть часом. А ти пам'ятаєш, як на кухні говорили про хлопців? Ми зберігали всі секрети, наче у таємній коробці. Смієшся ти, як завжди, смішно, І не сказати про це буде грішно. Дуже подобаються мені наші розмови, Особливо, коли ти "ламаєш" свої брови. Чудово, коли твоя найкраща подруга — сестра. Адже не залишить в біді ніколи вона. А завжди буде поруч. Навіть якщо сам чорт стоїть ліворуч.
50
15
1139