На злобу дня
За вікном вже осінь, Давно пожовкле листя. А ти все думаєш - Чим можеш бути корисна. Зберися з думками Та гайда на працю. Тварини чекають Твоєї віддачі.
2022-10-02 09:06:31
28
7
Коментарі
Упорядкувати
  • За популярністю
  • Спочатку нові
  • По порядку
Показати всі коментарі (7)
AnnaMary
@Лілія Гулик люблю їх
Відповісти
2022-10-03 16:05:58
1
AnnaMary
@Регіна Касі Я деякий час працювала у ветеринарній клініці))
Відповісти
2023-08-13 18:32:07
1
AnnaMary
@Регіна Касі Асистентом ветеринара
Відповісти
2023-08-13 18:33:25
1
Схожі вірші
Всі
"Письмо ушедших дней"
Привет , мой милый друг Забыл ли ты, как долго не писала , Прости ,но я хотела отпустить Всю слабостью ,что в себе искала . И может ты проник Моим письмом до дрожи Забыл ли мой дневник , Увиденный стихами одинокой ночи ... Об памяти прошедших дней , Ты не увидишь ни души порока Лишь слабый шепот чувств Уложенных строками тонко . Немой вопрос в глазах Оставлю с времям на последок Легонько холодом касаний уходя , Чтоб не запомнил запах пепла.
43
17
2971
Намалюю
Намалюю тобі на обличчі Сонця промені, хмари і гай... Я не зраджую тій своїй звичці І ніколи не зраджу. Це край. Небо синє, бурхливе і темне, Наче очі твої, наче рай. Наче сховище, замок підземний. Наче темний і лячний той край. Намалюю тобі на обличчі, На сторінці клітинку. Портрет... Я не зраджую тій своїй звичці, Знов малюю лиш твій силует.
52
13
2962