Анастасія Супрун
@Anastasiia_Suprun
Книги Все
Стихи Все
Хлопчик-Сирота..
А він один, у цілім світі, Живе без ласки і тепла, Без материнської любові, і Без батьківського плеча. В його очах, горить надія Побачити нове життя, Сказати вперше, слово:"Мама, Відчуй моє серцебиття." Я завітав у дит будинок, Де жив маленький сирота, І він зустрів мене привітно, Із криком: " Люди..., Люди.., Так.., УРА!" Ми довго гралися, сміялись, Мені він казку розказав, І вже почав читати вірша, Й на слові "Мама"- замовчав. Я був не в силі пояснити, Що означають ті слова Й тремтячим голосом, крізь сльози, Промовив тихо :"Вже пора". Й тоді настала мить розлуки, Я повернутись обіцяв, Й він протягнув до мене руки, І міцно-міцно обійняв. В ту мить, усе перевернулось, А по щоці стекла сльоза. Я зрозумів, що значить-сам, Я зрозумів, що значить-сирота. Якщо тобі бува погано, й ти нарікаєш на життя, Згадай, як мучиться в цім світі, Маленький хлопчик-сирота.
12
2
345
Ти чекав...
Ти чекав , поки згасне наше літо . Воно згасло. Що ж далі чекаєш? Ти був студентом , я була студенткою ..... Але тих чудесних днів ти не повернеш. Але я люблю риси спогадів. Люблю я так само і твої риси , В яких бачила один мільйон зізнань . А що в моїх очах побачив ти ? Навіщо запитала - і сама не знаю. Відповідь твій відносин не врятує. Збрешу , що по тобі я не сумую . А ти збрешеш тепер навпаки.
4
0
319
Останній раз
Останній раз в обійми занурюся . Так , більше не побачимо ми один одного . До іншої йдеш сміливо . Ну й нехай! Інша - моя найкраща подруга. Не передати словами біль мою . Чи не змінити вже подій смутку. Тебе я дуже , хлопчик мій , люблю. Нехай Бог тобі гріхи твої відпустить. Ми проведемо , шикарно , разом ніч , Яка вже не повториться. Про це не дізнається наша дочка , Яка могла б у нас народитися .....
3
0
317