Олександр Гусейнов
@Alexander_Huseynov
...
Блог Все
Термінатор 6
Новости, Интересное, Отзывы и рецензии
2
27
ЗЛАКРОВ
Новости, Интересное, Нужна помощь
1
38
Кіноогляд
Новости, Интересное, Нужна помощь
71
Книги Все
Стихи Все
Ти одна сидиш сумуєш...
Ти одна сидиш сумуєш На самоті в своїй кімнаті Плачем тишу всю руйнуєш Калюжа сліз на ламінаті... І в чом проблема? - Та проста Юнацьке нерозділене кохання Для тебе він один із ста А ти для нього, лиш остання Щотижня з новою гуляє Він молодий ще для стосунків А твоє серце все чекає Палких від нього поцілунків Та ти не з тих, хто входить в його смак Для нього ти, як неведимка Ти хоч одне, та все не так Вибір твій - то є помилка Час пролетів, скінчилась школа Ти виросла і ти змінилась Він помітив. Ходить все довкола І ніби мрія вже здійснилась... Та юність там, вже за спиною Ти дивишся на світ інакше Любов пронеслась над рікою А на душі тепер все мякше Твій смак змінився в кращий бік Ти навчилась в людях розбиратись В душі лиш радість, а біль втік Настав вже час з ним розпрощатись... Таке життя. Отак у всіх буває Спочатку любим ми не тих Та час летить, та час спливає І вже інакше ставимось до всих Кого не бачили - вже бачим Хтось був хорошим, зараз - ні Ми юності, мабуть, пробачим За те, що були не такі.
15
6
209
РОЗПОВІДЬ ПЕРЕВЕРТНЯ
Чому не дивлюсь в твої очі? Котрі палають, мов сухе багаття Моя душа в кайданах ночі На ній лежить страшне прокляття В казки ніколи я не вірив І Бога теж не визнавав Зневірой серце демон пінив Сумлінно хитрий працював Я мчав по трасі через ліс Я збив тварину і спинився Вовка наповал машиной зніс Присів, до нього подивився... А він мене вкусив за руку Завив на місяць і побіг Відчув я біль, відчув я муку Дістатись хати ледве зміг А на ранок вже значні такі то зміни Відчув в своєму тілі я Мене не зтримають домашні стіни Навік змінилось це життя Як тільки місяць повний сходе Я хочу їсти, хочу крові Я Вовкулака, що нещастя творе Людські тіла такі на смак чудові В подобі вовчій їм людей Не можна так, але так треба А ти тремтиш біля дверей Молиш про порятунок з неба Але тебе ніщо вже не врятує Ніч на дворі, місяць повний Мою подобу звір руйнує І ось вже вовк стоїть голодний Для мене ти лише обід А їсти треба, тож, пробач В душі моїй холодний лід Змирився просто і не плач ...Такою гарной ти була Та я хотів лише одного Душа вже тихо відійшла Ну, а мені, тепер - Смачного!
7
8
162
СПОВІДЬ ВАМПІРА
Холодне тіло. Серце не стучить Збиравсь піти та щось тримає душу Відчуття відсутні, ніщо вже не болить Лише від сонця в день ховатись мушу Звик спати в чорній домовині Вона - мій дім, вона - мій спокій Їжа має смак гіркої полині Не радий я, цій долі, новій Похмура ніч пробуджує мій голод Я змушений іти на полювання Вона тремтить і відчуває холод - Пробач, прошу, - скажу я на прощання. Гострі ікла прокусили шкіру Таку теплу, неціловану та юнну Жадібно ловлю червону хвилю Краду життя, бо тільки так існую Кров - така солодка як вино Приносить щастя, добавляє сили Немов наркотик, вже не вивести його Він молодить, дарує крила Спинитись хочу та не можу Смак крові знов веде на вбивство Повільно з розуму я зходжу Час зупинити це насильство Де ж ті мисливці? Де той кіл? Який проколить грішне серце В замку пилом пропадає діл Павутиною вкрилося люстерце Настане час, коли зберусь із духом На сонце вийду і згорю Мій пил впаде на землю пухом Душа замок цілує у Раю Але мені ворота не відчинять - Гори у Пеклі, диявола творіння! Піду, бо зрозуміла ця причина Вампір, не має права на спасіння ©Алекс Рейн
11
6
284