Олександр Гусейнов
@Alexander_Huseynov
СТІВЕН КІНГ мєсного розліва😄😎✌
Блог Все
Страшний вірш
Новости, Интересное, Отзывы и рецензии
3
43
Нечисть
Новости, Интересное, Отзывы и рецензии
5
1
43
Кліпас
Новости, Интересное, Личное
50
Книги Все
Стихи Все
Не варто мертвих зачіпати!
Ніч спокійна, як ніколи Вітер в полі тихо свище Зорі хмари покололи Спить містичне кладовище Тиша, спокій, сновидіння Труп в могилі під землею Пустило дерево коріння Смерть зі мною, а я з нею Пахав, як проклятий, пахав! Життя було, як біганина Все заробляв і заробляв До грошей жадібна людина І тільки тут, на купі грунту Лежу і сплю, у снах літаю Ціную кожну я секунду Що буде потім? Ох, не знаю Я чую сміх і голоси Метал ударив в кришку гроба Куди не слід сують носи Ті, у кого золота хвороба Відчуваю дотики тілесні Ланцюг злітає з синьой шиї Зникають з пальців перстні Грабіжники в моїй могилі! Я знаю правила, я знаю Для живих я мертвий, непорушний З останніх сил лежу чекаю Я мрець скупий та відчайдушний Відкрию очі свої білі Череп злісно усміхнеться Злість летить по-всьому тілі Вмерти, друзі, вам прийдеться! Сонце ранок відкриває Тіла роздерті на могилі Кров на землю все стікає Біліють кості, кості милі! Смерть, це грань не для живих Не варто ніс до неї пхати Тримайсь подалі від цих лих Не варто мертвих зачіпати!
10
2
118
Нечисть
Світанок бачить сильний грім Дощ червоний, він із крові Стоїть пекельний грішний дім Тримається лиш на підкові Там зло сховалось, там нечисті! Їх час прийшов, пора назад А на диявольськім намисті Проводить відьма свій обряд Вона підстилка для чортів! Вона повія для рогатих Кожен з них мав що хотів Насолода для потвор багатих Вона із ними розважалась Хаос сіяла та горе Над невинними знущалась Мертвих душ червоне море Грішний дім збирав гріхи Усі що є, що можуть бути Дрижить стіна, тремтять дахи І грізний рев з небес вже чути Він не витримав, прийшов Божа кара неминуча І пролилась пекельна кров І згинула вся нечисть злюча Добро - добром, та всьому є межа Якщо її хтось хоче перетнути На землю йде творця душа Щоб злісне зло з планети збути!
14
4
167
Знаешь ли ты
А помнишь как вместе, с тобой были вместе У меня 100 желаний, у тебя их аж 200 Мы не танцуем, не ходим у клуб На лавке играем в притяжение губ Мы слушали плеер, мотали касеты Пили вино, ели конфеты А теперь все сгорело, теперь ты с другим Теперь понимаю, о чом пела МакSим Знаешь ли ты, вдоль ночных дорог Шол босеком не жалея ног Сердце её теперь в твоих руках Не потеряй его и не сломай! ( Моя песня и клипhttps://youtu.be/MefcQjXsF-E. Зацените, плиз)
11
5
165