Горный пейзаж
Стою на одинокой горе, Смотрю я в дальнюю даль. Ветер дуй мои косы И весело их розвивай. Птица летит где-то низко, Смотрю на неё с высока. Ведь была онА здесь царица, А тут вторглась я...
2018-05-12 15:10:26
11
0
Похожие стихи
Все
Без)))
Кашу манную "люблю"! Ее ем я по утру И в обед, и в полдник тоже, И на ужин каша тоже! Как же ты меня достала - Жалко что зубов не стало!..
152
26
6424
Просто віршик
Різко все змінилося на світі. Люди більше не розказують байки. Хтось вже й зовсім з розуму скотився, і голяка розгулює по нашім світі. Хтось з найкращим другом посварився, А хтось, хто завше доброту несе, на боротьбу пішов учитись биться, немов би принципи усі він знищив. Та що ж це сталось в нашім світі? Бридня якась немов гуля. На це є лиш одне пояснення логічне. Десь в горах на Говерлі, чи на Петрі, сидів маленький,червоненький рак. Його пташки свистатих звуків поучили і рак на тій горі як засвистів! То все що обіцяли люде, все збулося. Хороше і погане. Все, все, все. Оце оказія на цілий світ прийшлася. Оце так рак разочок свиснув на горі. Із цього висновок зроблять лиш люди Які життя прожили не просте Ніколи не кажи ніколи іншим, а то як свисне хтось на тій горі.
90
4
5789