Агнія Бурне
@Agnia_Burne
Блог Все
Уривок з "Життя після сонця"
Новости, Интересное, Мысли вслух
4
2
23
Сериал "Очень странные дела"
Мысли вслух, Отзывы и рецензии, Личное
4
30
Новости, Нужна помощь, Вопросы
4
18
43
Книги Все
Стихи Все
Коли хочеш їсти, а нема.
Наснилось, що сьогодні дощ пішов холодний, А я в піжамі, капцях йду по вулиці один. Такий весь мокрий і такий голодний, Не чую шурхотіння дощових краплин. Десь там за рогом вже відкрилася крамниця. В ній смачна кава і пухкі млинці, Такі приємні і давно знайомі лиця, Що зігрівають ніби сонця промінці. І я пришвидшую свою невпевнену ходу, Бо я чимдуж бажаю тої смакоти І тільки в двері я зайду. Як то все сон. Нема їди.
3
0
104
У Каті
Постукав у вікно промінчик золотий Ранкова днина розлилась в кімнаті. І вітерець солодкий і пухкий Заплутався в волоссячці у Каті. Вона прокинулась і піднялась на ноги. Надворі щебетали солов'ї дзвінкі. А вдалині, обабіч край дороги Скитались хвилі-мокрі і п'янкі.
7
2
208
Рука писать устала
Писать рука моя уже устала, А мыслей много в голове И хочется сказать о чем молчала О том, что так скрывала в глубине. О том, что, может, наболело. О том, что, может, радует глаза. О том, что, может быть, на самом деле, Сейчас не солнце светит, а идет гроза. Но ничего, еще ведь будет день. И я скажу об этом еще сотни раз. О том, что падает, как тень С моих бездонных черных глаз.
12
1
196