Агнія Бурне
@Agnia_Burne
Блог Всі
Как я вижу обложку к книге Вероники Смирновой "РАУ"
Новини, Цікаве, Думки вголос
3
3
41
Новини, Цікаве, Відгуки та рецензії
3
1
53
Новини, Цікаве, Питання
2
6
32
Книги Всі
Вірші Всі
#назлобудня
Сьогодні ти прийшов додому, як лимон. Розчавлений в маршрутці вже у котре. І розрядився твій мобільний телефон, Ключ від парадного стягло паскудство хитре. І відчай майже охопив всього тебе. Вечерю нікому смачну тобі приготувати. Махнув рукою, бо тебе уже гребе І стримуєшся ти, щоб не репетувати. Та тут, з тишка, почув ти тихий шурхіт, То щось таке ніби знайоме і палке. Від здогадки навіть звело живіт, А в голову ударило п'янке. І щоб ви там собі не уявили, То лиш вода гаряча потекла, Бо втомлені і грязні мов горили Вже викликати думали ченця. #горячаяводакиев #праздниккиева #столицасгорячейводой #итд
7
0
442
Коли хочеш їсти, а нема.
Наснилось, що сьогодні дощ пішов холодний, А я в піжамі, капцях йду по вулиці один. Такий весь мокрий і такий голодний, Не чую шурхотіння дощових краплин. Десь там за рогом вже відкрилася крамниця. В ній смачна кава і пухкі млинці, Такі приємні і давно знайомі лиця, Що зігрівають ніби сонця промінці. І я пришвидшую свою невпевнену ходу, Бо я чимдуж бажаю тої смакоти І тільки в двері я зайду. Як то все сон. Нема їди.
5
0
395
У Каті
Постукав у вікно промінчик золотий Ранкова днина розлилась в кімнаті. І вітерець солодкий і пухкий Заплутався в волоссячці у Каті. Вона прокинулась і піднялась на ноги. Надворі щебетали солов'ї дзвінкі. А вдалині, обабіч край дороги Скитались хвилі-мокрі і п'янкі.
7
2
503